Jest to serwis umożliwiający kompleksową analizę wartości firmy, który został stworzony głównie z myślą o potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw. Jego kluczowe zalety to:

Automatyzacja procesów

Moduł integracyjny pozwala na synchronizację danych, które zostały wyeksportowane z programu księgowego firmy z systemem serwisu Eqnomos. Dzięki temu nie musisz wpisywać ich ręcznie.

Szybkość i oszczędność czasu

Na wyniki analizy z wyceny firmy często trzeba czekać nawet do kilku tygodni. Eqnomos wykonuje złożone analizy automatycznie a Ty po chwili otrzymujesz kompleksowe podsumowanie wraz z rekomendacją proponowanych zmian w Twojej firmie. Dodatkowo zdalny charakter współpracy z serwisem sprawia, że nie musisz tracić czasu na rozmowy telefoniczne lub dojazdy do firm doradczych.

Konkurencyjna cena

Często na kompleksowe wyceny wartości przedsiębiorstwa decydują się jedynie duże podmioty gospodarcze, ponieważ koszty z nimi związane mogą sięgać nawet 60 000 zł. Roczny abonament na usługi serwisu Eqnomos, to jedynie 250 zł/m-c. Warto zwrócić uwagę na to, że przez cały rok posiadasz bieżącą wycenę Twojego przedsiębiorstwa a nie jednorazowy raport podsumowujący, który jest aktualny tylko w momencie jego otrzymania.

Indywidualny plan rozwoju Twojej firmy

Usługi oferowane w ramach serwisu zakładają m. in. monitoring i weryfikację realizacji planu wzrostu wartości przedsiębiorstwa w czasie. Otrzymujesz także konkretne rekomendacje odnośnie czynników, które są kluczowe dla rozwoju Twojej firmy.

Możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych

Wychodzimy potrzebom przedsiębiorców na przeciw, dlatego w momencie, gdy zapiszesz w systemie swoje dane i oczekiwania względem partnera biznesowego, system automatycznie podpowie Ci osoby, które także mogą być zainteresowane podjęciem współpracy.

Oszczędzasz w związku z tym czas na dojazdy, spotkania, rozmowy i przeszukiwanie serwisu.

Dzięki Eqnomos maksymalizujesz tempo wzrostu wartości Twojego przedsiębiorstwa.

Zobacz w jak wielu sytuacjach dostęp do profesjonalnej wyceny wartości firmy będzie dla Ciebie przydatny:

infograf Dlaczego warto wybrac

Dlaczego warto wybrać Eqnomos

  1. Oszczędzasz czas
  2. Minimalizujesz koszty
  3. Zyskujesz indywidualny plan rozwoju Twojej firmy
  4. Nawiązujesz wartościowe kontakty biznesowe
  5. Świadomie zarządzasz wartością swojej firmy

Czym zajmuje się Eqnomos?

Eqnomos jest narzędziem internetowym, które poprzez optymalizację wartości przedsiębiorstw, ma na celu wsparcie kadry zarządzającej w efektywnym pomnażaniu posiadanych zasobów.

dotacje Dlaczego warto wybrac